CrossBag ELEGANCE
De
8,59 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 11,69 € |
|---|---|
| Prix total net: | 11,69 € |
| Prix total brut: | 14,14 € |
Réf. produit :
A137-1814026-740
Stock:
Informations sur le produit "CrossBag ELEGANCE"
kleine, functionele schoudertas; hoofdvak met 2-wegritsslluiting en organiserelementen; verstevigde rug; verstevigd; vlak insteekvak voor bijv. tablets; uitgang voor hoofdtelefoon; voorvak met rits; in lengte verstelbare schouderriem
| Couleur: | zwart-grijs gespikkeld |
|---|---|
| Hauteur: | 280mm |
| Largeur: | 220mm |
| Longueur: | 50mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 300D |
| Numéro du tarif douanier: | 42022290900 |
| Poids: | 165g |
Connexion