CrossBag FRAME
De
11,85 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 16,11 € |
|---|---|
| Prix total net: | 16,11 € |
| Prix total brut: | 19,49 € |
Réf. produit :
A137-1816057-740
Stock:
Informations sur le produit "CrossBag FRAME"
kleine, gevoerde schoudertas; hoofdvak met tweeweg-ritssluiting; voorvak met ritssluiting met uitgebreid gewatteerde voorkant en het HFL®-embleem voor uw logo; aan de achterkant plat insteekvak; in lengte verstelbare schouderriem met waardevolle metalen accessoires
| Couleur: | zwart-grijs gespikkeld |
|---|---|
| Hauteur: | 200mm |
| Largeur: | 150mm |
| Longueur: | 40mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 900d |
| Numéro du tarif douanier: | 42022290900 |
| Poids: | 176g |
Connexion