Deurhanger met condoom
De
0,55 €
marquage publicitaire inclus
| Prix total net: | Prix sur demande |
|---|
Réf. produit :
A267-8321.200-FC
Stock:
Informations sur le produit "Deurhanger met condoom"
Dubbele deurhanger met 1 condoom aan de binnnzijde, ISO04074:2015 en CE0120 gecertificeerd.
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
|---|---|
| Couleur: | Noir |
| Hauteur: | 3mm |
| Land van herkomst: | MY |
| Largeur: | 90mm |
| Longueur: | 280mm |
| Matériel: | Latex/Papier |
| Numéro du tarif douanier: | 40149000 |
| Poids: | 15g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion