Doosje chocolade Paaseitjes 12 stuks
De
4,80 €
marquage publicitaire inclus
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 7,32 € |
|---|---|
| Prix total net: | 732,00 € |
| Prix total brut: | 885,72 € |
Réf. produit :
A37-2091.202_11116
Stock:
Informations sur le produit "Doosje chocolade Paaseitjes 12 stuks"
Eierdoosje voorzien van een full colour bedrukte wikkel, gevuld met 12 crispy chocolade paaseitjes in assorti kleuren
| Vulling: | Paaseitjes Hazelnoot crispy groot |
|---|---|
| Couleur: | Gris clair |
| Hauteur: | 45mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Largeur: | 90mm |
| Longueur: | 122mm |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Papier |
| Numéro du tarif douanier: | 18069019 |
| Poids: | 160g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion