Doosje met 12 luxe paaseitjes
De
10,41 €
marquage publicitaire inclus
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 15,35 € |
|---|---|
| Prix total net: | 552,60 € |
| Prix total brut: | 668,65 € |
Réf. produit :
A37-2271.100_11577
Stock:
Informations sur le produit "Doosje met 12 luxe paaseitjes"
Doosje gevuld met 12 chocolade luxe paaseitjes in assorti kleuren en smaken (ca. 150 gram) en voorzien van een full colour bedrukte sleeve
| Vulling: | Luxe Paaseitjes |
|---|---|
| Couleur: | Blanc |
| Hauteur: | 28mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Largeur: | 170mm |
| Longueur: | 130mm |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Papier |
| Numéro du tarif douanier: | 18069019 |
| Poids: | 180g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion