Doosje met 6 paaseitjes
De
2,60 €
marquage publicitaire inclus
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 4,07 € |
|---|---|
| Prix total net: | 407,00 € |
| Prix total brut: | 492,47 € |
Réf. produit :
A37-2090.202
Stock:
Informations sur le produit "Doosje met 6 paaseitjes"
Eierdoosje voorzien van een full colour bedrukte wikkel, gevuld met 6 crispy chocolade paaseitjes in assorti kleuren
| Couleur: | Gris clair |
|---|---|
| Hauteur: | 45mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Largeur: | 65mm |
| Longueur: | 94mm |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Papier |
| Numéro du tarif douanier: | 18069019 |
| Poids: | 83g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion