EARTH Water Tetra Pak 500 ml
De
1,36 €
marquage publicitaire inclus
| Prix total net: | Prix sur demande |
|---|
Réf. produit :
A267-6102.115-FC
Stock:
Informations sur le produit "EARTH Water Tetra Pak 500 ml"
500 ml natuurlijk bronwater in een FSC gecertificeerde kartonnen fles met 100% plantaardige dop. Deze verpakking bestaat totaal voor 88% uit plantaardig materiaal. Kleur blauw.
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
|---|---|
| Couleur: | Blanc/Bleu |
| Hauteur: | 55mm |
| Land van herkomst: | IE |
| Largeur: | 55mm |
| Longueur: | 190mm |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Carton |
| Numéro du tarif douanier: | 22019000 |
| Poids: | 527g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion