Zakdoekjes in papier all over bedrukt
De
0,34 €
marquage publicitaire inclus
| Prix total net: | Prix sur demande |
|---|
Réf. produit :
A267-9575.100-FC
Stock:
Informations sur le produit "Zakdoekjes in papier all over bedrukt"
5 4-laags zakdoekjes in papier met directe bedrukking all over.
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
|---|---|
| Couleur: | blanc |
| Hauteur: | 18mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Largeur: | 53mm |
| Longueur: | 72mm |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Papier |
| Numéro du tarif douanier: | 48182010 |
| Poids: | 1g |
| Productietijd: | 20 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Connexion