Zonnebrandcrème 25 ml spf50
De
3,30 €
marquage publicitaire inclus
| Prix total net: | Prix sur demande |
|---|
Réf. produit :
A267-1025T-50.100-FC
Stock:
Informations sur le produit "Zonnebrandcrème 25 ml spf50"
25 ml zonnebrandcrème spf50, waterresistent, met panthenol en vitamine E. Dermatologisch getest, geproduceerd in Duitsland volgens de Europese Cosmetica verordening 1223/2009/EG.
| Bedrukking: | Full colour |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
| Couleur: | Blanc |
| Diamètre: | 30mm |
| Hauteur: | 93mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Plastique |
| Numéro du tarif douanier: | 33049900 |
| Poids: | 32g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion