Zonnebrandcrème spf30 50 ml
De
3,19 €
marquage publicitaire inclus
| Prix total net: | Prix sur demande |
|---|
Réf. produit :
A267-1050L-30.100-FC
Stock:
Informations sur le produit "Zonnebrandcrème spf30 50 ml"
50 ml zonnebrandcrème spf30, waterresistent, met panthenol en vitamine E. Dermatologisch getest, geproduceerd in Duitsland volgens de Europese Cosmetica verordening 1223/2009/EG.
| Bewerkingsoptie: | Full colour |
|---|---|
| Couleur: | Blanc |
| Diamètre: | 35mm |
| Hauteur: | 115mm |
| Land van herkomst: | DE |
| Made in Europe: | Oui |
| Matériel: | Plastique |
| Numéro du tarif douanier: | 33049900 |
| Poids: | 65g |
| Productietijd: | 10 jours ouvrables après approbation finale |
Connexion