businessnotebook-rugzak GIANT
De
38,89 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 49,09 € |
|---|---|
| Prix total net: | 49,09 € |
| Prix total brut: | 59,40 € |
Réf. produit :
A137-1814008-1
Stock:
Informations sur le produit "businessnotebook-rugzak GIANT"
gevoerde business-rugzak aan de rugzijde afsluitbaar; gevoerd hoofdvak met 3 vakken met ritssluiting; gevoerde scheidingswand in het hoofdvak met plat insteekvak dat geschikt is voor DIN A4-documenten; gevoerd notebook-vak aan de binnenkant rugzijde; extra drie gevoerde insteekvakken geschikt voor tablet, mobiele telefoon, en een vak met RFID-beveiliging; voor een extra vak met ritssluiting met plat insteekvak; voorvak met verborgen ritssluiting; gevoerde rug met vak met verborgen ritssluiting onder de voering; bevestigingslussen voor trolleystang aan de rugzijde; in lengte verstelbare gevoerde schouderband met in hoogte- en breedte verstelbare borstband; gevoerd handvat
| Couleur: | Noir |
|---|---|
| Hauteur: | 460mm |
| Largeur: | 330mm |
| Longueur: | 120mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 1680D |
| Numéro du tarif douanier: | 42029291900 |
| Poids: | 1080g |
Connexion