businesstrolley MISSION
De
75,86 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 85,53 € |
|---|---|
| Prix total net: | 85,53 € |
| Prix total brut: | 103,49 € |
Réf. produit :
A137-1812215-220
Stock:
Informations sur le produit "businesstrolley MISSION"
laptoptrolley met extra polstering; laptopvak met rits; vak voor documenten met vakverdeling; voorvak met organizerelementen en ritssluiting; voorvak met rits; handgreep; afneembare, aan weerszijden in lengte verstelbare schouderriem met ingenaaid kussentje; aan de achterkant met bevestigingsriem voor bagagetrolleys; telescoopgreep
| Couleur: | Taupe |
|---|---|
| Hauteur: | 330mm |
| Largeur: | 420mm |
| Longueur: | 180mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 1680D |
| Numéro du tarif douanier: | 42021291900 |
| Poids: | 2453g |
Connexion