combitas ATTENTION
De
33,14 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 41,82 € |
|---|---|
| Prix total net: | 41,82 € |
| Prix total brut: | 50,60 € |
Réf. produit :
A137-1812199-722
Stock:
Informations sur le produit "combitas ATTENTION"
comfortabele businesstas/rugzak met geraffineerde details; ruim, gepolsterd hoofdvak met houder voor laptop; noppen onder, voorvak met ritssluiting met organizerelementen; vlak voorvak met ritssluiting; 2 gepolsterde handgrepen; afneembare, in lengte verstelbare schouderriem, gepolsterde en verstelbare rugzakriemen; in hoogte verstelbare borstriem
| Couleur: | lichtgrijs gespikkeld |
|---|---|
| Hauteur: | 310mm |
| Largeur: | 430mm |
| Longueur: | 160mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 300D |
| Numéro du tarif douanier: | 42029291900 |
| Poids: | 1044g |
Connexion