coole rugzak TREND
De
15,51 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 21,09 € |
|---|---|
| Prix total net: | 21,09 € |
| Prix total brut: | 25,52 € |
Réf. produit :
A137-1816503-638
Stock:
Informations sur le produit "coole rugzak TREND"
grote, moderne koelrugzak; klep met aan drie zijden rondom een tweewegritssluiting, perfect om te vullen; groot hoofdvak; netvak met ritssluiting voor koelaccu’s binnenin; aan de buitenzijde met klep met ritssluiting; groot voorvak met tweewegritssluiting; verstevigde achterkant; verstevigde, in lengte verstelbare schouderriem; handgreep
| Couleur: | grijs gespikkeld |
|---|---|
| Hauteur: | 420mm |
| Largeur: | 300mm |
| Longueur: | 150mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 300D |
| Numéro du tarif douanier: | 42029291900 |
| Poids: | 375g |
Connexion