daypack OUTDOOR
De
30,13 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 38,03 € |
|---|---|
| Prix total net: | 38,03 € |
| Prix total brut: | 46,02 € |
Réf. produit :
A137-1818026-5
Stock:
Informations sur le produit "daypack OUTDOOR"
lichtgewicht functionele rugzak voor overdag en biken met innovatief honingraatsysteem voor ideale ventilatie en voering; in hoogte verstelbare borstriem, zijdelings gevoerde heupgordel; groot hoofdvak met 2-weg ritssluiting en plat insteekvak binnen; opening aan de achterkant voor bijv. koptelefoon of slang van optioneel leverbaar drinksysteem (artikel 1812216); klittenbandlus voor het vastzetten van de drinkslang; 2 voorzakken met ritssluiting; 2 gazen zijvakken; zijdelingse gordels die vastgetrokken kunnen worden; functionele lusband op de voorzak; decoratieve reflecterende opdruk; handgreep
| Couleur: | Rouge |
|---|---|
| Hauteur: | 480mm |
| Largeur: | 270mm |
| Longueur: | 120mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | RPET 150d |
| Numéro du tarif douanier: | 42029291900 |
| Poids: | 510g |
Connexion