organizer FRAME
De
14,26 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 19,38 € |
|---|---|
| Prix total net: | 19,38 € |
| Prix total brut: | 23,45 € |
Réf. produit :
A137-1816056-740
Stock:
Informations sur le produit "organizer FRAME"
organizermap met twee hoofdvakken met ritssluiting; afneembare draaglus; diverse vakken met ritssluiting en netvakken; diverse insteekvakken; elastisch bevestigingssysteem
| Couleur: | zwart-grijs gespikkeld |
|---|---|
| Hauteur: | 230mm |
| Largeur: | 130mm |
| Longueur: | 50mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | Polyester 900d |
| Numéro du tarif douanier: | 42029298900 |
| Poids: | 198g |
Connexion