organizer ModernClassic
De
13,78 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 18,72 € |
|---|---|
| Prix total net: | 18,72 € |
| Prix total brut: | 22,65 € |
Réf. produit :
A137-1816075-10
Stock:
Informations sur le produit "organizer ModernClassic"
organizer met groot hoofdvak en heel veel opbergmogelijkheden, plat insteekvak, insteekvak met ritssluiting; twee lussen waarin bijv. drinkflessen vastgemaakt kunnen worden; vakje voor visitekaartjes, drie insteekvakken binnenin; drie insteekvakken aan de buitenzijde; in lengte verstelbare draagriem; bevestigingslus voor bijv. autogordel
| Couleur: | Anthracite |
|---|---|
| Hauteur: | 250mm |
| Largeur: | 450mm |
| Longueur: | 150mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | gerecycled PES vilt 2 mm |
| Numéro du tarif douanier: | 42029298900 |
| Poids: | 547g |
Connexion