organizer XL ModernClassic
De
17,23 €
sans marquage publicitaire
| Prix unitaire , impression publicitaire exclue | 23,40 € |
|---|---|
| Prix total net: | 23,40 € |
| Prix total brut: | 28,31 € |
Réf. produit :
A137-1818029-10
Stock:
Informations sur le produit "organizer XL ModernClassic"
uitgebreid uitgeruste organizer; groot hoofdvak met 2-weg ritssluiting; plat insteekvak; grote insteekvak met ritssluiting; twee bevestigingslussen voor bijv. drinkfles; vak voor visitekaartjes; drie insteekvakken binnen; drie insteekvakken buiten; in lengte verstelbare draagriem; bevestigingslus voor bijv. de autogordel
| Couleur: | Anthracite |
|---|---|
| Hauteur: | 270mm |
| Largeur: | 500mm |
| Longueur: | 160mm |
| Marque: | Halfar |
| Matériel: | gerecycled PES vilt 2 mm |
| Numéro du tarif douanier: | 42029298900 |
| Poids: | 648g |
Connexion