BLACKLET - LCD schrijfbordje
Van
€ 8,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,22 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 8,22 |
| Prijzen incl. btw: | € 9,95 |
Productnummer:
A36-MO9537-03
Voorraad:
Productinformatie "BLACKLET - LCD schrijfbordje"
8,5 inch LCD tekentablet met bijbehorende stylus. Met de druk op de knop wis je al je (aan)tekeningen. Makkelijk mee te nemen omdat de tablet zo dun is. Inclusief 1x CR2020.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 52 x 32 x 25 cm |
| Breedte: | 225mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Douanetariefnummer: | 8543 7090 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14.76 |
| Hoogte: | 55mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 52 x 32 x 25 cm |
Aanmelden