map ModernClassic M
Van
€ 6,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,61 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 8,61 |
| Prijzen incl. btw: | € 10,42 |
Productnummer:
A137-1809117-10
Voorraad:
Productinformatie "map ModernClassic M"
hoogwaardige, vilten hoes voor A4-notitieblok en tablets; elastische band voor het sluiten van de hoes
| Kleur: | Antraciet |
|---|---|
| Breedte: | 330mm |
| Douanetariefnummer: | 42029298900 |
| Gewicht: | 111g |
| Hoogte: | 230mm |
| Materiaal: | gerecycled PES vilt 2 mm |
| Merk: | Halfar |
Aanmelden