organizer FRAME
Van
€ 14,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 19,38 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 19,38 |
| Prijzen incl. btw: | € 23,45 |
Productnummer:
A137-1816056-740
Voorraad:
Productinformatie "organizer FRAME"
organizermap met twee hoofdvakken met ritssluiting; afneembare draaglus; diverse vakken met ritssluiting en netvakken; diverse insteekvakken; elastisch bevestigingssysteem
| Kleur: | zwart-grijs gespikkeld |
|---|---|
| Breedte: | 130mm |
| Douanetariefnummer: | 42029298900 |
| Gewicht: | 198g |
| Hoogte: | 230mm |
| Lengte: | 50mm |
| Materiaal: | Polyester 900d |
| Merk: | Halfar |
Aanmelden