organizer ModernClassic
Van
€ 13,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 18,72 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 18,72 |
| Prijzen incl. btw: | € 22,65 |
Productnummer:
A137-1816075-10
Voorraad:
Productinformatie "organizer ModernClassic"
organizer met groot hoofdvak en heel veel opbergmogelijkheden, plat insteekvak, insteekvak met ritssluiting; twee lussen waarin bijv. drinkflessen vastgemaakt kunnen worden; vakje voor visitekaartjes, drie insteekvakken binnenin; drie insteekvakken aan de buitenzijde; in lengte verstelbare draagriem; bevestigingslus voor bijv. autogordel
| Kleur: | Antraciet |
|---|---|
| Breedte: | 450mm |
| Douanetariefnummer: | 42029298900 |
| Gewicht: | 547g |
| Hoogte: | 250mm |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | gerecycled PES vilt 2 mm |
| Merk: | Halfar |
Aanmelden