schoenentas SOLUTION
Van
€ 5,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,09 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 7,09 |
| Prijzen incl. btw: | € 8,58 |
Productnummer:
A137-1814007-1
Voorraad:
Productinformatie "schoenentas SOLUTION"
hoofdvak me 2-weg-ritssluiting en decoratieve ventilatie-ogen; handgreep
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 210mm |
| Douanetariefnummer: | 42029298900 |
| Gewicht: | 186g |
| Hoogte: | 380mm |
| Lengte: | 150mm |
| Materiaal: | Polyester 600d 300d |
| Merk: | Halfar |
Aanmelden