laptoprugzak PREMIUM
Van
€ 35,42
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 44,70 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 44,70 |
| Prijzen incl. btw: | € 54,09 |
Productnummer:
A137-1809998-723
Voorraad:
Productinformatie "laptoprugzak PREMIUM"
perfect afgewerkte laptoprugzak met reflecterend beleg; gepolsterde handgreep; hoofdvak met 2-weg-ritssluiting; laptopvak; voorvak met 2-weg-ritssluiting en organizer; tas met ritsen en velours voering en waterafstotende ritssluiting; netvakken opzij; vak met rits opzij, voor bijv. paraplu; gepolsterde bodem en achterkant; gepolsterde schouderriemen met in hoogde verstelbare borstriem
| Kleur: | lichtblauw gespikkeld |
|---|---|
| Breedte: | 330mm |
| Douanetariefnummer: | 42029291900 |
| Gewicht: | 688g |
| Hoogte: | 490mm |
| Lengte: | 180mm |
| Materiaal: | Polyester |
| Merk: | Halfar |
Aanmelden