rugzak SOLUTION
Van
€ 11,51
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 15,65 |
|---|---|
| Prijzen excl. btw: | € 15,65 |
| Prijzen incl. btw: | € 18,94 |
Productnummer:
A137-1813355-1
Voorraad:
Productinformatie "rugzak SOLUTION"
moderne rugzak met voorvak met ritssluiting; hoofdvak met 2-weg-ritssluiting en vlak insteekvak binnen; regenklep; reflecterende strepen voor; rugzijde en schouderband gevoerd; handvat
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 280mm |
| Douanetariefnummer: | 42029291900 |
| Gewicht: | 420g |
| Hoogte: | 430mm |
| Lengte: | 110mm |
| Materiaal: | Polyester 600d 300d |
| Merk: | Halfar |
Aanmelden